Wynajem samochodów Barcelona


Loading destinations...
More than a million happy customers since 2001
Advantages
  • No hidden costs
  • No credit card fees
  • Simple and easy
Providers

Find hire car offers from leading car hire suppliers

Providers
Contact us

contact us

Tani samochod Barcelona lotnisko

Barcelona jest drugim najważniejszym lotniskiem w Hiszpanii. Wynajem samochodów w Barcelonie jest zwykle dobrym wyborem, choć na lotnisku w Barcelonie także wybrać inne środki transportu, takie jak pociąg, metro, autobus lub taxi.

City Breaks w Barcelonie są popularne, zwłaszcza ze względu na wiele tanich linii lotniczych na lotnisku El Prat.Wynajem samochodów jest to świetny sposób na zwiedzanie miasta, zwłaszcza, jeśli masz jakieś wycieczki na Costa Brava do. Największą zaletą jest to, że wynajem samochodów w Barcelonie pozwala wielu atrakcji turystycznych w Katalonië w krótkim okresie do odwiedzenia.

lan pobytu i zarezerwuj swój samochód jak najszybciej, aby uzyskać najtańszy wynajem samochodów w Barcelonie oraz z rosnących cen wypożyczalni samochodów na lotnisku, aby uniknąć, zwłaszcza w sezonie letnim lub ruchliwej wakacje. Na lotnisku można znaleźć w większości międzynarodowych firm wynajmujących, zwykle z przychylną polityką paliwa, ale z wysokim ryzykiem własnym. Istnieją również lokalne firmy zajmujące się wynajmem w Barcelonie w hali przylotów czeka na Ciebie lub oferują transfer, który jest zazwyczaj nieco tańsze i akceptują karty kredytowe dla wynajmu samochodu do zapłaty na miejscu.

Wynajem samochodu w Barcelonie jest łatwy sposób dotrzeć do miejsca przeznaczenia wakacje na Costa Brava, takich jak Rosas, Lloret de Mar, Calella, czy też wiele atrakcji na Costa Brava i Katalonië odkryć. Samo miasto ma wiele do zaoferowania, a samochód nie zawsze jest najlepszym wyborem. Spacer wzdłuż Las Ramblas, promenady długo, Placa de Catalunya i pomnik Kolumba w Port Vell, stary port w Barcelonie, teraz zmienił się w nowoczesnej dzielnicy rozrywki z restauracjami, barami i sklepami wielu i kino IMAX.

Idziesz wzdłuż morza przyjdziesz w dzielnicy Barceloneta, z wąskimi uliczkami, które przecinają się więcej.Verblijk w Barcelonie nie jest kompletna bez wizyty w Sagrada Familia i Montjuic, na wzgórzu z pięknym widokiem na Barcelonę i średniowiecznych budynków w dzielnicy gotyckiej, na wschód od Las Ramblas w centrum Barcelony.

Po wizycie atrakcji turystycznych i zabytków Barcelony jest czas dostać się do wynajmu samochodu i chodzić do odkrywania Barcelony. Sitges instancji wiersza, słynny nadmorski kurort na wybrzeżu Costa Brava, średniowiecznego miasteczka Tossa de Mar i Girony z drugiego lotniska w północnej Hiszpanii najważniejsze. Jeśli znajdziesz swój dysk do Tarragona parku rozrywki Port Aventura w Salou. Pociągnij wolisz gór można z samochodu lub pobliskich wizyty Pyrennëen Montserrat. Jeśli pójdziesz w sezonie zimowym w górach podróżujących pamiętam firmę Wynajem samochodów w Barcelonie do łańcuchów lub opon kolcowanych pytania.

 

Popular destinations

Opinie klientów o Hispacar

592 klienci ocenili nasze usługi w Barcelona ze średnią notą 8.1 z 10 punktów.