Wynajem samochodów Gran Canaria


Loading destinations...
More than a million happy customers since 2001
Advantages
  • No hidden costs
  • No credit card fees
  • Simple and easy
Providers

Find hire car offers from leading car hire suppliers

Providers
Contact us

contact us

tani samochod Gran Canaria lotnisko

Wyspa strome klify na północ i szerokie plaże na południu wyspy Gran Canaria stał się miastem, które oferuje słońce, piasek i unikatowe zabytki. Łagodnymi temperaturami przez cały rok mogą korzystać z tego miasta mieszane. Połączenie kultury Guanche i bliskość wybrzeża Afryki tworzą niepowtarzalny charakter. Kilka ciekawych miejsc są idealnym kontrapunkt do ponad 200 km wybrzeża, gdzie odwiedzający mogą ćwiczyć swoje ulubione wody sportowe.

Wyspa Gran Canaria jest obsługiwana przez międzynarodowego lotniska Gran Canaria znajduje się w zatoce Gando. Lotnisko Gran Canaria jest największą z Wysp Kanaryjskich oraz piąty z Hiszpanii w liczbie pasażerów, po lotniskach, Madryt, Barcelona, Malaga, Palma de Mallorca. Tradycyjnie miał ważne karty ruchu pochodzących z Wielkiej Brytanii, Niemiec i Irlandii przez cały rok. Następujące przedsiębiorstwa działają od lotniska Gran Canaria: Air Lingus, Air Berlin, Air Europa, Condor Airlines, Easyjet, Germanwings i Ryainair. Wśród wielu usług lotniska Gran Canaria jednym z najważniejszych jest Wynajem aut na wyspie Gran Canaria, oferowanych przez lokalnych i międzynarodowych firm, ponieważ większość turystów, którzy odwiedzają wyspę wynająć samochód, aby dostać się do miejsca przeznaczenia, a także dostęp do plaż wyspy wzdłuż jego rozległe wybrzeża.

Ponad 200 kilometrów wybrzeża są dostępne do dyspozycji odwiedzających do zaoferowania skały, które schodzą do morza i plaż, San Agustín i Playa del Ingles, Maspalomas, to tylko kilka przykładów. Miejsca, gdzie można cieszyć się wody sportowe i golf, gdzie dzieci będą również korzystać z infrastruktury na wyspie: Park wodny, tor gokartowy, wesołe miasteczko i wiele innych.

Turystyka, tak jak w większości z Wysp Kanaryjskich, jest ekonomiczne silnik Gran Canarii. Na wyspie jest odwiedzana przez cały rok przez turystów z całego świata. Gran Canaria lotnisko znajduje się w zatoce Gando, w odległości około 18 km od stolicy wyspy Gran Canaria. Lotnisko Gran Canaria jest po Madryt-Barajas, Barcelona-El Prat, Palma de Mallorca i Malaga, piąty co do wielkości Port lotniczy w Hiszpanii przez liczbę pasażerów. To lotnisko jest wiele obiektów; apteka, poczta, barów, restauracji, autobusy, taksówki lub wynajem samochodów, istnieje wiele firm wynajmu samochodów, które oferują swoje usługi od terenów lotniska lub turystycznych, Gran Canaria, tak, że użytkownik korzysta maksymalna tej urokliwej wyspy.

Ośrodków turystycznych na wyspie Gran Canaria, San Agustín, z naturalnej piaszczystej plaży 640 m długo i 70 m szerokości, Playa del Ingles, największy ośrodek turystyczny na wyspie, z naturalnej plaży 2700 m, Maspalomas, o trzech ekosystemach: wydmy, palmami i duże laguny przybrzeżne, znany jako staw, stanowią specjalny rezerwat przyrody, którego ochrona jest zagrożona przez rozwój miast, Meloneras, położony między El Faro de Maspalomas i plaży Meloneras obecnie rozwija się z turystyki więcej.

Każdy z jego wioski oferuje bogaty spis gastronomii Wysp Kanaryjskich. Marynowany tuńczyk, się tutaj, zup warzywnych, miękkie kiełbasę (z rodzynkami i migdałami), to tylko niektóre z specjałów tego regionu. Dzięki subtropikalny klimat wyspa oferuje awokado, mango i warzywa, ogólnie rzecz biorąc, przez cały rok. Wśród deserów marcepan, jest najbardziej znany. Gran Canaria gwarancji pochodzenia wina, to dobry pretekst do każdego posiłku.

Popular destinations

Opinie klientów o Hispacar

280 klienci ocenili nasze usługi w Gran Canaria ze średnią notą 8.9 z 10 punktów.