Wynajem samochodów Ibiza


Loading destinations...
More than a million happy customers since 2001
Advantages
  • No hidden costs
  • No credit card fees
  • Simple and easy
Providers

Find hire car offers from leading car hire suppliers

Providers
Contact us

contact us

Tani samochod Ibiza lotnisko

Lotnisko Ibiza znajduje się w głównej arterii komunikacyjnych z zewnątrz wyspy Ibiza i Formentera. Lotnisko Ibiza, znany również pod nazwą San José jest położony 7 km na południowy wschód od centrum miasta Ibiza. Wynajem samochodów Lotnisko Ibiza jest bardzo przydatne, na samochód będzie można jeździć i zwiedzić całą wyspę. Wypożyczonym samochodem Zachęcamy do odwiedzenia miasteczek jak San Antonio, Ibiza oraz Santa Eulalia.

Port lotniczy Ibiza oferuje wiele usług, jak fast food restauracje, kawiarnie i bary. Jeśli zdecydujesz się na zakupy, na pierwszym piętrze można znaleźć sklepy bezcłowe tego typu. Istnieją inne usługi, takie jak 20 organizatorów wycieczek i biur podróży i różnych firm wynajmu samochodów. Wiele firm wynajmujących, którzy pracują z nami w Ibiza Airport, znajdujący się w holu lotniska i inni oferują bezpłatny transfer.

Bez względu na to, gdzie wakacje, zwłaszcza, jeśli masz samochód, wynajem, istnieje zawsze pięknej plaży lub zatoce, w otoczeniu skał, w pobliżu jej... jedną z głównych atrakcji wyspy jest jego hipisowskich i nosi to trzeba zobaczyć dla każdego zwiedzającego. Artystyczne korzenie korzenie Ibiza sięgają początku lat 60, kiedy rzemieślników, artystów i kreślarzy, osiedlili się na wyspie, aby doświadczyć jego wyjątkową atmosferę, światła i wolności wypowiedzi. Wszystko to znajduje odzwierciedlenie na rynkach, gdzie można kupić rękodzieło, odzież i ceramiki.

Ibiza czy Eivissa, znajdujące się na Morzu Śródziemnym i część Baleary, Mallorca, Menorca, Formentera i Cabrera. Długość wybrzeża Ibiza jest około 210 km i jest się 41 km z północy na południe i 15 km ze wschodu na zachód, oferując odwiedzającym liczne zatoczki i plaże, dla osób poszukujących spokoju. Wyspa Ibiza ma wyrobioną reputację na całym świecie dla jej festiwalach i klubach i przyciąga wielu turystów każdego lata. Wśród najbardziej znanych są klub Space, Pacha, Privilege Ibiza, amnezja, Café del Mar o Es Paradis.

Ibiza Airport znajduje się w odległości zaledwie 7 km od miasta Ibiza i charakteryzuje się jego sezonowości w lecie ze względu na wysokie turystyka popyt. Poza sezonem trzyma regularnego ruchu między Balearami i półwysep, koncentruje się w sprawach służbowych, Madryt, Barcelona, itd. Lotnisko Ibiza oferuje wiele usług dla pasażerów, w jego struktury, informacja turystyczna, barów, restauracji, sklepów i tak jak wszelkie inne lotnisko wynajem samochodów oferowanych przez znanych firm takich jak: Hertz, Europcar, AurigaCrown, Avis, itp.

Niezależnie od tego gdzie na wyspie przebywa, zwłaszcza, jeśli masz samochód, wynajem, zawsze jest przy malowniczej plaży lub Cove odkryć.

Zaledwie 10 minut od centrum miasta Ibiza, to dwie z najbardziej znanych plaż i wizytę na wyspie. Ses Salines czystych wód i w otoczeniu sosen i wydm, jest latem na plaży w Ibiza, punkt bogaty, sławny i miłośników życia nocnego. Gdzie indziej Sa Caleta, jest cichy, idealny dla rodzin i bardzo popularne wśród tubylców na weekend.

Popular destinations

Opinie klientów o Hispacar

654 klienci ocenili nasze usługi w Ibiza ze średnią notą 8.3 z 10 punktów.