Wynajem samochodów Majorka


Loading destinations...
More than a million happy customers since 2001
Advantages
  • No hidden costs
  • No credit card fees
  • Simple and easy
Providers

Find hire car offers from leading car hire suppliers

Providers
Contact us

contact us

Tani samochod Majorka lotnisko

Mallorca, na Balearach jest odwiedzana przez miliony turystów każdego roku. Na Majorce lotniska można znaleźć wypożyczalnie samochodów z ladą w terminalu lotniska, ale są też firmy z wypożyczalni samochodów na Majorce z bezpłatnym busem, że klienci spodziewają się w hali przylotów.

W zależności od osobistych potrzeb, firm leasingowych niekoniecznie tańsze lepszym rozwiązaniem, ponieważ cena wynajmu zależy od dodatkowych opłat, takich jak świadczenia usług poza godzinami otwarcia, dodatkowego ubezpieczenia, karty kredytowe akceptowane, suplementy dodatkowe sterowniki, foteliki, itp.

Ważne jest, aby przeczytać drobnym drukiem przed rezerwacją. Upewnij się, że zostali poinformowani o całości suplementów, które musisz zapłacić wspierać samochód na lotnisku na Majorce. Zawsze radzimy zarezerwować samochód jak najszybciej, aby uniknąć zmiany cen w czasie miesięcy letnich.

Nasza wyszukiwarka pozwala na znalezienie taniej wypożyczalni na lotnisku na Majorce, w ciągu kilku sekund możemy porównać ceny z wielu firm wynajmu samochodów na Majorce lotniska. To pozwala na wybór pojazdu lub Wynajmującego, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Jeśli wynająć samochód na Majorce, można zobaczyć wiele z wyspy podczas wakacji na Balearach. Najpopularniejsze trasy na wyspie są Alcudia, Pollensa, Can Picafort, Cala Mesquida, Capdepera, Porto Cristo, Porto Colom, Santanyi, Can Pastilla, El Arenal, Magaluf, Santa Ponsa, Andratx, Llucmajor, Manacor i Sa Pobla.

Na Majorce jest wiele innych ciekawych miejsc do odwiedzenia, czy pobyt na Majorce jest krótki, należy odwiedzić miasta Palma. Parkować wynajem samochodów w centrum miasta może być skomplikowane, więc należy zostawić wynajęty samochód na parkingu.

Dla miłośników przyrody, warto odwiedzić wyspę Dragonera, rezerwat przyrody, który znajduje się na południowy wschód od wyspy. Jeśli chcesz poznać kulturę i typowe wioski na wyspie, Valldemossa znajduje się w górach między Palma Soller. Wieś stała się sławna dzięki kompozytora Fryderyka Chopina, który spędził zimę 1838 Valldemossa. Po krótkiej jazdy od Valldemossa, znajdziesz urokliwej miejscowości Deia, w otoczeniu gór i pisarzy znanych, artystów i muzyków. Jeśli chcesz uciec miejsc wypoczynku, które są zawsze pełne, weź wypożyczyć samochód i odwiedzić Pollensa, dawnej wsi, który zachował wiele ze swojego charakteru i uroku.

Popular destinations

Opinie klientów o Hispacar

3106 klienci ocenili nasze usługi w Majorka ze średnią notą 8.3 z 10 punktów.