Wynajem samochodów Tenerife


Loading destinations...
More than a million happy customers since 2001
Advantages
  • No hidden costs
  • No credit card fees
  • Simple and easy
Providers

Find hire car offers from leading car hire suppliers

Providers
Contact us

contact us

tani samochod Tenerife lotnisko

Istnieją dwa różne lotniska w Teneryfie: lotniska Tenerife Sur lub znany również jako portu lotniczego Reina Sofia i Tenerife North Lotnisko lub Rodeo. Tenerife South Airport znajduje się w miejscowości San Miguel i Granadilla de Abona, bardzo blisko kwatery Médano i Los Abrigos. Ze względu na portach lotniczych Teneryfa to wyspa archipelagu kanarek więcej ruchu lotniczego. Teneryfa jest uważany za jednego z głównych portów lotniczych w Hiszpanii, średnio 7 mln turystów rocznie. Lotnisko Reina Sofía są loty w całej Europie, chociaż większość pochodzi z hiszpańskiego miejsc. Dwa lotniska są dobrze skomunikowane z centrum przez taksówki i autobusy, mimo, że jest najlepszym sposobem, aby cieszyć się największa wyspa Wysp Kanaryjskich z wypożyczalni samochodów.

Na naszej stronie internetowej Hispacar, znajdziesz Najlepsza wypożyczalnia samochodów zajmuje się zarówno w Tenerife North, jak i w Tenerife South Airport, jeśli chodzi o inne kierunki Teneryfa Los Gigantes, Puerto de la Cruz, Playa de las Americas, Adeje i Los Cristianos. Firm, które działają w Teneryfie obejmują Avis, Cicar, Herzt i Europcar, Goldcar.

Na Teneryfie to można znaleźć okazje na wszystkie typy: tanie wynajem samochodów, all inclusive i niedrogie restauracje.

Jest wiele do zrobienia na Teneryfie. Jeśli zdecydujesz się na zakupy, znajdziesz najlepsze marki i centrów handlowych, z przedmiotów zbytku. Dla miłośników przyrody, tam są codzienne wycieczki do El Teide. Bardziej ryzykowny może iść, żeglarstwo, nurkowanie lub łodzi wielorybów.

W ogóle w południowej części wyspy jest więcej turystyki, ponieważ jego plaże są łatwo dostępne i oferują wszystkie udogodnienia i usługi dla użytkowników. Północnej zachowała się tradycja Wyspy i obfituje w duże przestrzenie naturalnych.

Tenerife South Airport znajduje się, jak sama nazwa wskazuje, w południowej części wyspy, zaledwie 10 minut od Los Cristianos i Las Americas, w regionach turystycznych. Tenerife Sur i Tenerife Norte są dwa lotniska Santa Cruz de Tenerife, oba są dobrze wyposażone, z wszelkiego rodzaju udogodnienia dla pasażerów. Oba wyposażone są w bezprzewodowy dostęp do Internetu, Bank, poczta, pokoje dla VIP-ów, wiele restauracji fast food, kiosków, biżuterii i wypożyczalnie samochodów. Wynajem samochodów, działających na tych lotniskach są Goldcar, Hertz, Avis, Cicar. Przez www.hispacar.com można zarezerwować wynajem samochodów, aby cieszyć się na wyspie, w wolnym czasie. Hispacar oferuje ubezpieczenia, wszystkie nieograniczony przebieg i szczegółowe informacje wszystkich kosztów najmu jako miejsc bebe, dodatkowe sterowniki, baca i GPS usługi. Hispacar, które również znajdziesz codziennie oferty i zniżki dla fanów na Facebooku i stałych bywalców.

Wyspy Santa Cruz de Tenerife jest atrakcyjny dla wielu powodów: plaże są w pełni wyposażone z różnego rodzaju usług, zgodnie z normami Unii Europejskiej, klimat jest łagodny przez cały rok deszczowe dni, więc ta wyspa jest idealnym miejscem dla zimy europejskich turystów na wakacjach. Jeśli przekroczysz wakacje na Teneryfie nie zapomnij wycieczka na wulkan Mount Teide, najwyższy szczyt w Hiszpanii, który znajduje się w Parque Nacional del Teide, i który został uznany za światowego dziedzictwa w 2007 roku. Jest to region, bogatej historii, które nie mogą być pominięte.

Popular destinations

Opinie klientów o Hispacar

804 klienci ocenili nasze usługi w Tenerife ze średnią notą 8.5 z 10 punktów.