Wynajem samochodów Walencja


Loading destinations...
More than a million happy customers since 2001
Advantages
  • No hidden costs
  • No credit card fees
  • Simple and easy
Providers

Find hire car offers from leading car hire suppliers

Providers
Contact us

contact us

tani samochod Valencia lotnisko

Walencja jest jednym z największych miast w Hiszpanii, z widokiem na zatokę Walencji, naprzeciwko wysp w archipelagu Balearów. Stolica Wspólnoty Walencji jest prawdopodobnie więcej niż proste kapitału. Nowoczesne sieci zrobić łatwe Valencia i łączy się z innych hiszpańskich i europejskich miast.

Dlatego wielu turystów wynajem samochodów lotnisko w Walencji i centrum miasta, aby zwiedzić miasto i jego okolice. Międzynarodowe lotnisko w Walencji, znany również jako Manises znajduje się około 8 km na zachód od stolicy. To ósmy najpopularniejsze lotnisko w odniesieniu do pasażerów, a drugi w regionie po Alicante z lotów do 15 krajów europejskich. Manises wyposażony jest w nowoczesne udogodnienia, jak również wiele firm wynajmu samochodów, oferuje najbardziej ekonomiczne samochod w Walencja znajdujące się w hali przylotów i inni oferują bezpłatny transfer.

Miasto Sztuki i nauki jest zespół pięciu dzieł architekta Walencji Santiago Calatrava, przykład nowoczesnej architektury. Pałac sztuki Reina Sofía, L'hemisferic, L'umbracle, książę Felipe Science Museum i oceanu.

Słoneczne plaże w Walencji są znane w Europie i basenie Morza Śródziemnego. Jej ponad 100 km linii brzegowej nagrodzony Europejską Błękitną Flagą za jakość plaż. Ten symbol jest używany dla bezpieczeństwa plaż oraz zaplecza. Najbardziej znanych plaż w Walencji są Las Arenas i La Malvarrosa, Alboraya.

Popular destinations

Opinie klientów o Hispacar

956 klienci ocenili nasze usługi w Walencja ze średnią notą 8.4 z 10 punktów.